"לימוד" - מהו?

"לימוד" הוא מפגש חינוכי ותרבותי מיוחד, המיועד לכל מי שמעוניין להשתתף בחוויית למידה רב-תחומית פעילה, משמעותית, אינטנסיבית ומרגשת במיוחד.

הכנסים של "לימוד" מתקיימים ברחבי העולם – בקנדה, באוסטרליה, בשווייץ ובטורקיה ובעוד מדינות - מזה שלושים וחמש שנים, ומאז 2008 גם בישראל. הכנסים מיועדים ליהודים בני כל הגילאים ובני כל הזרמים הקיימים ביהדות. הכנסים של "לימוד" בנויים לפי מודל ייחודי והם כוללים הרצאות, סדנאות, הפעלות, כיתות אמן ודיונים בנושאים רחבים ומגוונים, החל מיהדות ופילוסופיה, היסטוריה של הקהילות היהודיות בעולם עבור דרך הפוליטיקה הישראלית, מופעי רוק והצגות תאטרון וכלה בטעמי המטבח היהודי ועוד ועוד.

המרצים המשתתפים ב"לימוד" הם בחלקם חוקרים ידועים ובולטים בתחומם, פוליטיקאים ואמנים בעלי שם, ובחלקם אנשים מהשורה הרוצים לחלוק את הידע והעניין שלהם עם אחרים והם מצליחים להלהיב את הקהל המשתתף בפעילויות שלהם, והם כולם עושים זאת בהתנדבות.

ועוד דבר - כנסי "לימוד" הם המקום להכיר אנשים. באווירה החמה והידידותית של פסטיבל "לימוד", ניתן למצוא מעסיק או עובד, להכיר שותף עתידי ולדון בפרטים של עסק או פרויקט משותף, להצטרף לנסיעה משותפת של מספר חברים לחופשה, למצוא חברים לכל החיים ואולי אפילו לפגוש את החצי השני שלך...

חברים, תמיכתכם תאפשר לנו להתפתח ולקיים פסטיבלי לימוד FSU באופן סדיר בישראל ובכל רחבי העולם.

לתמוך בלימוד

צוות לימוד FSU – אלא אנשים שבזכותם פסטיבלי לימוד FSU מתקיים בישראל מדי שנה במשך יותר מעושר.

צוות לימוד FSU

אנו מודים למממנים ותומכים של לימוד FSU! בלעדם הפרויקט לא היה מתקיים.

מממנים ותומכים

הפסטיבלים

העקרונות של לימוד

פלורליזם ודמוקרטיה
כנסי "לימוד" פתוחים לכל: דתיים וחילונים, ימנים ושמאלנים, ילדים, בני נוער והוריהם וגם למי שכלל אינו מתעניין בפוליטיקה. לגיל, להשתייכות הפוליטית או לדת – אין השפעה בפסטיבל של "לימוד". השנה, כמו בכל השנים הקודמות, יוצעו מושבים רבים ומגוונים מאוד, וכל משתתף יוכל למצוא בהם ענין רב.
חופש בחירה
כל מי שרוצה ללמוד, לשתף ולהתחלק בידע שלו עם אחרים, מוזמן להשתתף. כל משתתף בונה לו את התוכנית האישית שלו לפי תחומי העניין שלו, ומשתתף במושבים ובאירועים בהם הוא בוחר.
התנדבות
המארגנים, המרצים והמנחים בפסטיבל "לימוד" – כולם מתנדבים והם מבצעים את עבודתם ללא תמורה חומרית כלשהי.
השתתפות בתשלום
מאז הקמת פרויקט "לימוד", משלמים כל המשתתפים עבור השתתפותם בכנס.

חדשות

אם אתם רוצים להיות מעודכנים בכל החדשות של פרויקט לימוד FSU ישראל, הצתרפו לדף שלנו בפייסבוק.
See blog
ימים
הרצאות
משתתפים

צור קשר


    רשת חברתית: